aktuální cena:
1 900 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

aktuální cena:
380 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Český Krumlov (Krummavia) - Medaile "In Arte Voluptas". Postříbřený bronz 39 mm, s odstraněným..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Řád(?) se sovou a nápisem "LXX AMBTLICH D. STEHLERNE", vyražený ryzostní punc 800. Hmotnost cca 55..

aktuální cena:
300 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Schlaraffia 1874 - Záslužná medaile. Zlacený bronz 42 mm, ouško