aktuální cena:
9 500 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Řád Františka Josefa, rytířský kříž, bronz zlacená, smalty, Marko.098e

aktuální cena:
2 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací, stříbro, stříbro zlacené, smalty, značeno..

aktuální cena:
800 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Záslužný kříž, na vojenské stuze, zinek + Karel I., AE Záslužná medaile_2 ks

aktuální cena:
1 100 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, bronzová medaile, bronz, smalty, neznačeno,..

aktuální cena:
1 200 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, bronzová medaile, bronz zlacená, poškozené smalty,..

aktuální cena:
260 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Medaile za statečnost, stříbrná medaile FJI, I. třída, signováno LEISEK, odstraněné ouško, Ag..

aktuální cena:
4 400 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Čestná medaile za mnohaleté členství v domobraneckých sborech, medaile za 40 let, bronz,..

aktuální cena:
700 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Jubilejní kříž z roku 1908 na civilní stuze, bronz zlacená, Marko.403 + Signum memoriae_2 ks

aktuální cena:
900 CZK
vyvolávací cena:
400 CZK

Medaile za zranění, medaile za čtyři zranění, zinek, sign. R. PLACHT, Marko.423, oxidace + Karel..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Dracounové portepe ke klíči císařského komořího. Nekompletní částečně poškozená původní etue,..

aktuální cena:
1 000 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Sestava medailí (Signum memoriae, 2. decenber, Pamětní kříž 1912, Karlův kříž, služební), 4x bez..

aktuální cena:
300 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Medaile na manévry 1899 - Klagenfurt. Poprsí FJI vpravo, opis / bitevní scéna, nápis, opis. Bronz..

aktuální cena:
4 000 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Gőrz 1914 - 1916, voják sráží pažbou nepřítele. Patinovaný bronz 32 x 38 mm, zavírací špendlík

aktuální cena:
200 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

3. Armáda 1914 - 1915 - Karpathen, ulomená jehla zavíracího špendlíku. Bronz 29 x 40 mm

aktuální cena:
5 500 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Infanterie, IR 99, 1914 - 1916, "Stále jako u Aspernu"m na rubu vyryto č.302. Smaltovaný bronz 38..

aktuální cena:
440 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

1. Armáda - Vánoce v poli 1914, portrét FJI vpravo, olivové ratolesti, opis, bronz, 26x40 mm,..

aktuální cena:
600 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

AE Medaile 1914 (E.P.) - Na spojenectví s Německem, Mosaz 36 mm, pův. raž. ouško, grafiti

aktuální cena:
2 200 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Medaile - K.u.K. Infant. Cadettenschule in Prag - cena nejlepšímu střelci 8.VII. 1892 Zlacený..