Záslužný kříž, zlatý na vojenské stuze, bronz zlacený, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X., značeno "*", Marko.139d, orig. etue s rakouským orlem, na spodní straně německý nápis datovaný 25. 1. 1919