#7491

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#7491

Rakousko - Uhersko

Phaleristic
3 limity
707 zobrazení
3 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
10. 12. 2019 18:00
22. eAukce
22. eAukce

STAV
I-

Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací, stříbro, stříbro zlacené, smalty, puncováno, na očku, Marko.136f, světlejší stuha