13 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Řád Františka Josefa, rytířský kříž, bronz zlacený, smalty, značeno K. BÖHM WIEN, punc "*",..

5 500 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

2 800 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, II. třída s válečnou dekorací, stříbro, smalty,..

2 600 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Čestné vyznamenání Za zásluhy o Červený kříž, bronzová medaile, bronz, smalty, neznačeno,..

900 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, vydání 1866 - 1914, František Josef I.,..

550 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída, František Josef I. + uherská bronzová medaile..

1 800 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Pamětní medaile pro tyrolské zemské obránce z roku 1866, stříbrná medaile, stříbro, signováno..

6 500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Válečná medaile 1873, bronz zlacená, hledaná varianta Marko.364j_R!

3 400 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Odznak pro jízdu kavalerie - klopová miniatura, Marko.477 pod.

600 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Medaile na manévry 1902 - Emlékeül. Dvouportrét vpravo, opis / Skupina jezdců a pěších vojáků,..

700 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Medaile na manévry září 1903 - v Uhrách. Portrét vpravo, opis / Skupina jezdců a pěších vojáků,..

1 700 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Medaile na manévry 1914 - u Sarajeva. Dvouportrét vlevo, opis / 9-řádkový nápis. Zlacený bronz 29..

1 600 CZK
vyvolávací cena:
700 CZK

Infanterie, IR 49, Hesser kreuz, na rubu označení regimentu a pořadové číslo odznaku 79,..

360 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

2 600 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

21. Corps 1916 - Rytíř s mečem a štítem. Bílý kov 30 x 30 mm, zavírací špendlík

1 300 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Pamětní odznak na válečnou službu v Haliči 1914 - 1916, smaltovaný bronz 38x32 mm

1 200 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Císař František Josef I. , poprsí v uniformě vpravo, "Mým národům" knížka obsahující 47 stran..

280 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Císař Karel I. , poprsí v uniformě vpravo, nápis CAROLVS IMP. ET REX, sign. R. Marschall 17,..