Sestry Allanovy - Věra Holotíková, Jiřina Salačová, Máša Horová, vokální trio zarámovaná fotografie 21,5 x 16,5 cm v paspartě z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho z třicátých až čtyřicátých let minulého století s věnováním a vlastnoručním podpisem.