Nezbední Bakaláři, hudební skupina, s podpisy jednotlivých členů skupiny, zarámovaná fotografie 22 x 17 cm v paspartě z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho z třicátých až čtyřicátých let minulého století s věnováním a vlastnoručním podpisem.