Mach Sláva (Pravoslav), (1902 - 1970), český hudební skladatel, zarámovaná fotografie 16,5 x 22,5 cm z kanceláře ředitele bývalého hudebního vydavatelství Ultraphon (později Gramofonové závody či Supraphon) Františka Valentiniho z třicátých až čtyřicátých let minulého století s věnováním a vlastnoručním podpisem.