datum aukce 09. 04. 2019 18:00
16
454
prodáno za: 13 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

2049. Československo - letecké dekorace

Odznak Palubní radiotelegrafista, po roce 1947, číslo 65, stříbro, značeno "FP" (F. Provazník), puncováno a značeno "800", Krubl.11/8, Sehnal-Palička str.48 obr.80

Stav I-

4****4 13 000 CZK 09. 04. 2019 22:42:07