datum aukce 07. 04. 2019 18:00
2
191
prodáno za: 3 600 CZK
vyvolávací cena: 3 600 CZK

11. František Josef I., 1848 - 1916

Medaile b.l. (19. stol.) - medaile sv. Jiří. Au 0,585 (4,97 g) 26 mm, punc. J.H, pův. ouško

Stav 1/1

1****1 3 600 CZK 07. 04. 2019 18:03:50