datum aukce 05. 12. 2018 18:00
8
287
prodáno za: 1 700 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

7244. Rakousko - Uhersko - Vojenské odznaky

Odznak říšský svaz vojenských veteránů. Smaltovaný zlacený bronz 60 x 74 mm, na rubu s úchytem, značeno Josef Zimbler Wien

Stav I-

6****9 1 700 CZK 05. 12. 2018 18:47:46