datum aukce 05. 12. 2018 18:00
9
270
prodáno za: 1 200 CZK
vyvolávací cena: 600 CZK

7235. Rakousko - Uhersko

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, VIII. vydání 1914 -1917, František Josef I., stříbro, signováno LEISEK, puncováno "A", Marko.230a

Stav I

4****6 1 200 CZK 05. 12. 2018 18:44:10
2****2 1 100 CZK 05. 12. 2018 18:44:07