STAV | I |
Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, stříbrná medaile Fr. Josefa I. na vojenské stuze s meči, značeno "JZ" (J. Zimbler), puncováno, orig. etue značená ZIMBLER WIEN VII, Marko.146a, madaile, stužka i etue v bezvadné zachovalosti