datum aukce 06. 12. 2017 18:00
3
782
prodáno za: 3 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

7789. Srbsko

Řád svatého Sávy, IV. třída, důstojník, sv. Sáva v zeleném rouchu (1921 - 1941), stříbro zlacené, smalty, neznačeno, nepuncováno, orig. etue značená HUGUENIN FRÉRES LE LOCLE, chybí stuha

Stav I

7****1 3 000 CZK 06. 12. 2017 19:40:21
5****7 2 800 CZK 06. 12. 2017 19:40:13