Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#7502
13
Rakousko - Uhersko
#7502
13
Rakousko - Uhersko
Orders and Decorations
6 limitů
1060 zobrazení
2 800 Kč
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 800 Kč
6. 12. 2017 18:00
13. eAukce
Aukční katalog
STAV
I-
Záslužný kříž, stříbrný na vojenské stuze, stříbro, smalty, značeno WILHELM KUNZ WIEN X a "WK", puncováno, Marko.141b, drobné poškození smaltu
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript