datum aukce 06. 12. 2017 18:00
10
468
prodáno za: 2 800 CZK
vyvolávací cena: 800 CZK

7502. Rakousko - Uhersko

Záslužný kříž, stříbrný na vojenské stuze, stříbro, smalty, značeno WILHELM KUNZ WIEN X a "WK", puncováno, Marko.141b, drobné poškození smaltu

Stav I-

5****4 2 800 CZK 06. 12. 2017 18:04:10
7****5 2 600 CZK 06. 12. 2017 18:04:02
5****4 2 400 CZK 06. 12. 2017 18:03:59
7****5 2 200 CZK 06. 12. 2017 18:03:52
2****2 2 000 CZK 06. 12. 2017 18:03:50