datum aukce 06. 12. 2017 18:00
13
676
prodáno za: 3 600 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

7501. Rakousko - Uhersko

Záslužný kříž, zlatý na vojenské stuze, bronz zlacený, smalty, značeno WILH. KUNZ WIEN X., značeno "*", Marko.139d

Stav I-II

4****6 3 600 CZK 06. 12. 2017 17:53:38