datum aukce 03. 10. 2017 18:00
9
866
prodáno za: 22 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

1680. Československo

Řád 25. února, I. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "KK" (Karnet a Kyselý), puncováno "900", VM.28-I, 2x stužka s miniaturou, klopová miniatura, špendlík. miniatura, orig. etue

Stav I

1****7 22 000 CZK 03. 10. 2017 23:00:52