#1679

Československo

Československo
Československo
Československo
#1679

Československo

Orders and Decorations
5 limitů
1342 zobrazení
22 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
3. 10. 2017 18:00
12. eAukce
12. eAukce

STAV
I

Československý vojenský řád Za svobodu, I. stupeň, stříbro, stříbro zlacené, značeno "K" (Kremnica), puncováno "937", VM.18-I, dvě stužky s miniaturami, pův. etue