datum aukce 03. 10. 2017 18:00
12
839
prodáno za: 22 000 CZK
vyvolávací cena: 10 000 CZK

1679. Československo

Československý vojenský řád Za svobodu, I. stupeň, stříbro, stříbro zlacené, značeno "K" (Kremnica), puncováno "937", VM.18-I, dvě stužky s miniaturami, pův. etue

Stav I

1****7 22 000 CZK 03. 10. 2017 23:00:37