#645

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
#645

Rakousko - Uhersko

Phaleristic
5 limitů
323 zobrazení
7 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
4. 6. 2022 10:30
105. aukce
105. aukce

STAV
I

Válečný kříž za civilní zásluhy, II. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "FR" (Franz Rothe), puncováno, 2x "A", orig. etue, Marko.152a, pův. etue