Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#641
8
Rakousko - Uhersko
#641
8
Rakousko - Uhersko
Phaleristic
235 zobrazení
60 000 Kč
AUREA Numismatika
4. 6. 2022 10:30
105. aukce
Aukční katalog
STAV
I
Leopoldův řád, komandérský kříž s válečnou dekorací a meči, stříbro zlacené, smalty, v líci značeno "CFR" (Franz Rothe), puncováno, ryzostní číslo "800", Marko.048b
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript