#641

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
#641

Rakousko - Uhersko

Phaleristic
235 zobrazení
60 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
4. 6. 2022 10:30
105. aukce
105. aukce

STAV
I

Leopoldův řád, komandérský kříž s válečnou dekorací a meči, stříbro zlacené, smalty, v líci značeno "CFR" (Franz Rothe), puncováno, ryzostní číslo "800", Marko.048b