aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
60 000 CZK

Leopoldův řád, komandérský kříž s válečnou dekorací a meči, stříbro zlacené, smalty, v líci..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Řád železné koruny, III. třída s válečnou dekorací a meči, bronz zlacený, smalty, neznačeno,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Řád Františka Josefa, komandérský kříž, zlato, smalty, značeno "GR" (Gebrüder Resch), nepuncováno,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
24 000 CZK

aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Válečný kříž za civilní zásluhy, II. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "FR" (Franz Rothe),..

aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Válečný kříž za civilní zásluhy, II. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "R&F" (Rozet &..

aktuální cena:
2 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Válečný kříž za civilní zásluhy, IV. třída, bronz zlacený, neznačeno, Marko.154, pův. etue

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída, V. vydání 1849 - 1859, František Josef I.,..

aktuální cena:
1 800 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, I. třída, VII. vydání 1866 -1914, František Josef I.,..

aktuální cena:
2 200 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Medaile za statečnost, stříbrná medaile, II. třída s meči, VII. vydání 1866 - 1914, František..

aktuální cena:
3 400 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Medaile za statečnost, zlatá medaile, IX. vydání 1917 - 1918, Karel, bronz zlacený, signováno..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Vojenská pamětní medaile Tyrolské výzvy z roku 1797, stříbrná medaile pro poddůstojníky a mužstvo,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Vojenská záslužná medaile dolnorakouské mobilizační výzvy z roku 1797, velká stříbrná medaile pro..

aktuální cena:
5 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Vojenský služební odznak pro důstojníky, kříž II. třídy za 40/35 let služby, vydání 1890 - 1918,..

aktuální cena:
3 200 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Vojenský služební odznak pro důstojníky, kříž III. třídy za 25 let služby, vydání 1890 - 1918,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Jubilejní dvorní medaile, stříbrná medaile na vojenské stuze, stříbro, neznačeno, nepuncováno, na..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
80 000 CZK

Řád Bílého lva, civilní skupina, I. třída, stříbro zlacené, smalty, značeno "ZUKOV" ryzostní číslo..

aktuální cena:
8 500 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Soubor vyznamenání a dokladů na jméno Alois Hanousek, Čs. válečný kříž 1939, Čs. medaile za..