#96

Rakousko - Uhersko

Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
Rakousko - Uhersko
#96

Rakousko - Uhersko

Phaleristic
1 limit
549 zobrazení
300 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 300 000 Kč
4. 6. 2022 09:00
104. aukce
104. aukce

STAV
I

Řád Františka Josefa, velkokříž, zlato, stříbro, smalty, značeno VINC. MAYER´S SÖHNE WIEN, na jehle 2x "A", klenot zlato, smalty, značeno "VM" (V. Mayer), puncováno (750/1000), pův. kožená etue značená V. MAYER´S SÖHNE WIEN, na spodní straně letopočet 1906, Marko.079c, střední bílý smalt na hvězdě opravován, jinak vše v bezvadné zachovalosti, etue použitá