konec limitování 04. 06. 2022 08:00
datum aukce 04. 06. 2022 09:00
196
10
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 300 000 CZK

96. Rakousko - Uhersko

Řád Františka Josefa, velkokříž, zlato, stříbro, smalty, značeno VINC. MAYER´S SÖHNE WIEN, na jehle 2x "A", klenot zlato, smalty, značeno "VM" (V. Mayer), puncováno (750/1000), pův. kožená etue značená V. MAYER´S SÖHNE WIEN, na spodní straně letopočet 1906, Marko.079c, střední bílý smalt na hvězdě opravován, jinak vše v bezvadné zachovalosti, etue použitá

Stav I