aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
150 000 CZK

Řád svatého Štěpána, řádová hvězda velkokříže, zlato, stříbro, smalty, značeno "FR" (Franz Rothe),..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
200 000 CZK

Leopoldův řád, rytířský kříž s válečnou dekorací pro I. nebo II. třídu (válečná dekorace mezi..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
300 000 CZK

Řád Františka Josefa, velkokříž, zlato, stříbro, smalty, značeno VINC. MAYER´S SÖHNE WIEN, na..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
150 000 CZK

Řád Klementa Gottwalda Za budování socialistické vlasti, II. vydání, číslo 177, zlato 0,585 (70,95..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
80 000 CZK

Řád velkoknížete Gediminase, druhé vydání 1930, I. třída, stříbro, stříbro zlacené, smalty,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
50 000 CZK

Řád sv. Anny, III. třída s meči, 1882 - 1899, zlato, smalty, značeno AK" (Albert Keibel) a carským..