STAV | I |
Zlatá hvězda hrdiny ČSSR, II. vydání, číslo nečitelné (udělená v letech 1969 - 1970), zlato, smalty, značeno "ÚŘ 8" (Ústředí uměleckých řemesel), puncováno puncem, písmenem "P", ryzostním číslem "986" (hvězda i závěs), ryzostní číslo "750" (jehla), VM.40-II, dosud nikdy v aukci nedraženo, mimořádně vzácné_RR!