#297

Československo

Československo
Československo
Československo
#297

Československo

Jubilee auction
1078 zobrazení
460 000 Kč
AUREA Numismatika
AUREA Numismatika
Vyvolávací cena: 300 000 Kč
5. 6. 2021 12:00

STAV
I

Zlatá hvězda hrdiny ČSSR, II. vydání, číslo nečitelné (udělená v letech 1969 - 1970), zlato, smalty, značeno "ÚŘ 8" (Ústředí uměleckých řemesel), puncováno puncem, písmenem "P", ryzostním číslem "986" (hvězda i závěs), ryzostní číslo "750" (jehla), VM.40-II, dosud nikdy v aukci nedraženo, mimořádně vzácné_RR!