datum aukce 18. 05. 2014 00:00
19659
prodáno za: 2 400 CZK
vyvolávací cena: 600 CZK

4002. Rakousko - Uhersko

Vojenský služební odznak pro důstojníky, kříž III. třídy za 25 let služby, vydání 1890 - 1918, bronz zlacená, stříbro, neznačeno, Marko.371a

zachovalost I-II