datum aukce 18. 03. 2014 02:00
50627
vyvolávací cena: 30 000 CZK

2478. Rusko

Odznak Čugujevské vojenské školy, číslo 7359, zlato, stříbro, značeno na maticiF. MJULLER, puncováno, Andolenko.120